Inloggen Geen profiel? Registreer hier.

Contact

Algemene contactinformatie

Mosten 13 – Industriezone E17-3, 9160 Lokeren, België
BE0479.740.422
09/3952028
info@v-ict-or.be

Dagelijkse werking

Eddy Van der Stock
Strategie & coördinatie (CEO)
eddy.vds@v-ict-or.be
0477 32 26 16
Andreas Nikolakopoulos
Chief operations (COO)
andreas.nikolakopoulos@v-ict-or.be
0497 94 40 23
Louis Descheemaecker
Community Manager
louis.descheemaecker@v-ict-or.be
0474 29 35 20
Johan Van der Waal
Adviseur
johan.vanderwaal@v-ict-or.be
0031 631 960 916
Kenneth De Winter
Ontwikkelingen KPLO
kenneth.dewinter@v-ict-or.be
Viviane Ysewijn
Management Assistente en Boekhouding
viviane.ysewijn@v-ict-or.be
Charlotte Hens
Marketing en Communicatie
charlotte.hens@v-ict-or.be
Elke Vandepoele
Ondersteuning grote evenementen
elke.vandepoele@v-ict-or.be
Valerie Hillewaere
Projectmedewerker
valerie.hillewaere@v-ict-or.be