Het wendbaar managen van constante verandering binnen bedrijven is dé overlevingsstrategie geworden van huidige moderne bedrijfsvoering. Uw bedrijf moet zich “Agile”: “wendbaar, waakzaam, flexibel...” kunnen opstellen waarbij het in staat moet zijn om klassieke en evolutionaire bedrijfsmodellen met elkaar te harmoniseren. Daarom hebben steeds meer bedrijven nood aan een “Business Analist - ICT Architect” om de huidige en toekomstige visie (of business Cases) te vertalen naar het aanpassen, bijsturen en veelal vereenvoudigen van bestaande bedrijfsprocessen.
Module 1: Toegepaste softskills
Module 2: Business analyse op basis van Business Case
Module 3: Functionele analyse
Module 4: Functioneel ontwerp
Module 5: Technical Infrastructuur én software Architectuur
Module 6: Technische analyse
PRAKTISCHE GEGEVENS
Alle syllabi en documentatie zijn inbegrepen in de prijs evenals de drankjes en broodjeslunch tijdens de pauze.
Voor bepaalde modules dienen de deelnemers hun persoonlijke laptop mee te brengen, om zo de oefeningen te kunnen uitwerken gebruikmakend van de software "Enterprise Architect". Een gratis trial versie van deze software wordt voorzien tijdens de opleiding "Business Analist - ICT Architect".
Eindwerk: Maken en slagen in verdedigen van eindwerk voor een vakjury
Deelnemers zullen in het begin van de opleiding (2), Business Analist - ICT Architect, een opdracht toegewezen krijgen (of deelnemers mogen ook zelf een voorstel doen, dat door de peterdocent wordt goedgekeurd). Deze uitgewerkte opdracht zullen de deelnemers volledig gedocumenteerd en uitgewerkt aan de peterdocent van de opleiding overhandigen. Deelnemers zullen dit eindwerk voor een vakjury verdedigen. Op het einde van het traject krijgen deelnemers een certificaat van deelname aan de opleiding met hierop hun slaagcijfer (= punten van de vakjury).
De volgorde van de stappen 1 en 2 kunnen omgewisseld worden.
Zowel opleiding (1) als opleiding (2) kunt u als losstaande opleiding volgen. De som van beide opleiding leiden tot behalen van het dubbel certificaat:
‘Informatiebeheerder openbare besturen’ én ‘Business Analist - ICT Architect’ mits de deelnemers succesvol het eindwerk verdedigen voor een vakjury.
Business Analist - ICT Architect (1)
Nog geen lid? Lid worden kan vanaf 35 EUR!
Prijsgroep | Prijs |
---|---|
Standaard | € 2400,00 |
Effectief Lid V-ICT-OR | € 2160,00 |