Inloggen Geen profiel? Registreer hier.

Gratis kennisdagen voor onze leden

06/03/2020

In 2020 wil de Vlaamse ICT Organisatie haar leden de nodige kennis en ondersteuning bieden. Uit de kenniskringen van 2019 hebben we geluisterd naar jullie noden en op basis daarvan hebben we in 2020 8 kennisdagen geprikt, verspreid over heel het jaar. De kennisdagen zijn niet alleen in tijd gespreid, maar ook in locatie. We hebben kennisdagen in het westen van het land, maar eveneens in het oosten. Ook hier hebben we rekening gehouden met ons doelpubliek.

Ben je lid bij V-ICT-OR? Dan hebben wij goed nieuws voor jou! Onze leden mogen in 2020 GRATIS aan onze kennisdagen deelnemen. Let wel: er is een no-show fee, dubbelcheck dus of je die dag zeker aanwezig kan zijn, vooraleer je je inschrijft. Ben je ziek gevallen? Dan mag er gerust iemand in plaats komen. Check onze kalender https://www.v-ict-or.be/events/ voor de kennisdagen (filter op ‘V-ICT-OR kennisdagen’).